Знайти площу трикутника за трьома сторонами 5м , 5м , 6м​


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Аня.

Відповідь: 12 м2

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Кусь Иоанн.

Відповідь:

12 м²

Пояснення:

Площу трикутника зі сторонами a, b та c можна знайти за формулою Герона:

S=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}, де p — його півпериметр.

p=\frac{a+b+c}{2}=\frac{5+5+6}{2}=\frac{16}{2}=8

Маємо:

S=\sqrt{8*(8-5)*(8-5)*(8-6)} =\\\sqrt{8*3*3*2}=\sqrt{2^4*3^2}=2^2*3=12

Отже, площа заданого трикутника дорівнює 12 м².