Автомобіль мав проїхати шлях 180 км за 3 год. Протягом першої години він рухався зі швидкістю 56

км/год. З якою швидкістю повинен рухатися автомобіль далі, щоб прибути до місця призначення вчасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайт Алик.

Йому залишилося проїхати за 2 години 180-56=124 км. Отже, в годину він має їхати зі швидкістю 124:2=62 км/ч.

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

62 км/год

Пошаговое объяснение:

180-56=124 (км) має проїхати автомобіль за 2 години

124:2=62 (км/год) його швидкість