При яких значеннях m система маэ безліч розвязків mx-y=2 x+2y=4


Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Вадим.

Ответ:     Немає таких значень  m .

Пошаговое объяснение:

Система рівнянь  { mx - y - 2 = 0 ,

                               { x + 2y - 4 = 0 ;     має безліч розв"язків , якщо

відповідні коефіцієнти пропорційні . Перевіряємо цю умову :

m/1 = - 1/2 = - 2/ - 4 . Ці рівності неправильні , тому немає таких значень m,

при яких виконується потрібна умова .

Отвечает Маврин Коля.

Решение на фото/////