велосипедист подолав 45 км за 3,6 год.Яку відстань подолає велосипедист за 1,6 год якщо

рухатиметься з такою самою швидкістю​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45 км = 3,6 часов

х км = 1,6 часов

х - расстояние велосипедиста

45/х = 3,6/1,6

х = 45 * 1,6 / 3,6

х = 72/3,6

х = 20

Ответ: 20 км

Отвечает Нуретдинова Сабина.

Ответ:

Велосипедист подолає 20 кілометрів, якщо рухатиметься з такою самою швидкістю.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - відстань велосипедиста. Складемо пропорцію:

3,6 год - 45 км

1,6 год - х км

х = 45 * 1,6 / 3,6 = 72 / 3,6 = 20 (км) - велосипедист подолав за 1,6 год, якщо швидкість однакова.

Відповідь: 20 км.