Сума трьох чисел дорівнює 78. Друге число у 8 разів більше від першого, а третє у 2 рази менше від

другого. Знайди ці числа.Срочно решать уравнением​

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = 8х

3 число = 8х : 2 = 4х

Сумма чисел = 78

х + 8х + 4х = 78

13х = 78

х = 78 : 13

х = 6

1 число = (х) = 6

2 число = (8х) = 8 * 6 = 48

3 число = (4х) = 4 * 6 = 24

6 + 48 + 24 = 78