В саду 180 дерев. Яблуні становлять 30% від усіх дерев. Скільки яблунь росте у саду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Катя.

Відповідь:

54 яблуні.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти відсоток від числа, потрібно помножити дане число на цей відсоток.

180*30% = 180*0,3 = 54.

Отже, у саду росте 54 яблуні.

Отвечает Корж Маргарита.

Ответ: яблонь 180*30/100=1,8*30=30+24=54 дерева.

Пошаговое объяснение: