Ріст Буратіно 1 м, а довжина його носа раніше була 9 см. Кожний раз, коли Буратіно брехав, довжина

носа подвоювалася. Як тільки вона стала більше зросту Буратіно, він перестав брехати. Скільки разів він збрехав?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шахворостов Сергей.

Ответ:

4 рази

Пошаговое объяснение:

1 метр–це 100 сантиметрів.Так,як довжина носа при брехні подвоювалася,то:

9×2=18,

18×2=36,

36×2=72,

72×2=144.

144см>100см.

Отже відповідь:Буратіно збрехав 4 рази.