2. Постройте график функции y = 3x +4 и укажите координаты точек пересечения графика с осями

координат. С ресунком есле можно пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Вика.

Ответ:   ( - 1 1/3 ; 0 ) - точка перетину графіка з віссю Ох ;

                ( 0 ; 4 ) - точка перетину графіка з віссю Оу .

Пошаговое объяснение:

y = 3x +4 - це лінійна функція , графіком якої є пряма . Будуємо її за

двома точками :   А( 0 ; 4 ) і В(- 2 ; - 2 ) . Позначаємо їх на координ.

площині і проводимо пряму  АВ . Це і є графік функції .

Вісь Ох :    у = 0 ;   3х + 4 = 0 ;   3х = - 4 ; х = -1 1/3 ;  ( - 1 1/3 ; 0 ) .

Вісь Оу :    х = 0 ;   у = 3*0 + 4 = 4 ;   ( 0 ; 4 )