Знайди середнє арифметичне чисел 1) 0.573. 1.96. 35.24. 2) 4.82. 89.59. 0.462. 9.368.


Ответы на вопрос

Отвечает Миликова Алина.

Ответ:

1)(0.573+1.96+35.24)/3=37.773/3=12.591

2)(4.82+89.59+0.462+9.368)/4=104.24/4=26.06

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шуравина Оксана.

Ответ:

1)\ (0,573+1,96+35,24):3=37,773:3=\boxed{12,591.}\\2)\ (4,82+89,59+0,462+9,368):4=104,24:4=\boxed{26,06.}

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне чисел — сума цих чисел, поділена на їхню кількість.