СРОООООООЧЧЧЧНОООО!!!!!!! знайдіть сторони чотирикутника якщо його периметр дорівнює 3 дм,а одна

сторона менша від кожної з трьох інших сторін на 2 см,3 см і 5 см відповідно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

5 см, 7 см, 8 см, 10 см.

Покрокове пояснення:

Нехай найменша сторона - х, тоді друга - х+2, третя - х+3 і четверта - х+5. Периметр - це сума всіх сторін, тому х+х+2+х+3+х+5=30.

4х+10=30

4х=20

х=5

Отже перша сторона 5 см, друга 5+2=7 см, 5+3=8 см, 5+5=10 см.