СРОЧНО!!! В Оксани є 44 гривні Чи достатньо цього щоб купити 2.9 кг печива, якщо 2 4/5 кг печива

коштують 42 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Вилена.

Ответ:

Так, достатньо

1)42:2 4/5=42:2.8=15(грн/кг) - коштує 1 кг печива

2)15*2.9=43.5(грн) - коштує 2.9кг печива

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ярин Артём.

Ответ:

Вистачить.

Пошаговое объяснение:

2,8 кг печива коштують 42 грн.

2,9 кг печива коштують х  грн.

х=2,9*42:2,8=43,5 (грн.)

Вистачить.