5. Довжина першої сторони трикутника — 9 см 5 мм, другої - — 5 см 7 мм, а периметр 21 см 4 мм.

Побудуй відрізок, довжина якого дорівнює довжині третьої сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Secret Sicret.

Пошаговое объяснение:

Для зручності переведем всі значення в мм

1см=10мм

перша сторона - 95мм

друга - 57мм

периметр - 214мм

третя сторона - 214-95-57= 62мм або 6см 2мм

Побудувати відрізок довжиною 6см 2мм

Отвечает Яшков Миша.

Ответ:

6 см 2 мм - длина третьей стороны

Пошаговое объяснение:

Р Δ = a + b + c, где Р - периметр = 21 см 4 мм,

а - первая сторона = 9 см 5 мм, b - вторая сторона = 5 см 7 мм

и c - третья сторона = ?.

1 см = 10 мм

c = Р - (a + b) = 214 мм - (95 мм+57 мм) = 214 мм - 152 мм = 62 мм = 6 см 2 мм