У петі було 22 яблука а христини на 3 яблука менше скільки всього було яблук


Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Максим.

Відповідь:41

Покрокове пояснення:

1)22-3=19(я.)Було у христини

2)22+19=41(я.)Було всього

Відповідь:41 я.