яке з наведених чисел можна записати у вигляді скінченного десяткового дробу 1/4; 1/25; 1/6; 1/16;

1/8. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Батырев Кирилл.

Ответ:

1/4=0.25

1/25=0.04

1/6=16.(6)

1/16=0.0625

1/8=0.125

Ответ:1/4; 1/25; 1/6; 1/8

Пошаговое объяснение:

Отвечает Базан Вова.

Ответ:     1/4 ;  1/25 ; 1/16 ; 1/8  можна записати у вигляді скінченного десяткового дробу .        

Пошаговое объяснение:

1/4; 1/25; 1/6; 1/16; 1/8. ​

Із наведених чисел тільки ті можна записати у вигляді скінченного десяткового дробу , в яких знаменник розкладається на степені 2,

на степені 5 або на добуток степеня  2 і степеня 5 . До таких чисел

відносяться тільки дроби :  1/4 ;  1/25 ; 1/16 ; 1/8 .