Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 65 км/год і 3 год зі швидкістю 70 км/год. Скільки кілометрів

проїхав автомобіль за цей час? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Торский Никита.

Ответ:

2+3=5 стільки годин їхав автомобіль

65×2+70×3=340 стільки кілометрів проїхав автомобіль за цей час

Отвечает Каешко Даша.

Відповідь:340

Покрокове пояснення:2*65=130

3*70=210 210+130=340