У магазин привезли й запакували в однакові пакети 4т картоплі. За перший тиждень продали 250

пакетів, за другий - 175пакетів,за третій - 325 пакетів. Скільки кілограмів картоплі було продано кожного тижня, якщо у магазині залишилось 250 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 т = 4000 кг

х = кг в 1 пакете

1 день = 250х кг

2 день = 175х кг

3 день = 325х кг

Осталось = 250 кг

250х + 175х + 325х + 250 = 4000

750х + 250 = 4000

750х = 4000 - 250

750х = 3750

х = 3750 : 750

х = 5

1 день = (250х) = 250 * 5 = 1250 кг (1т 250кг)

2 день = (175х) = 175 * 5= 875 кг

3 день = (325х) = 325 * 5 = 1625 кг (1т 625кг)

Осталось = 250 кг

1250 + 875 + 1625 + 250 = 4000 кг (4т)