Записати десяткові дроби у вигляді звичайних дробів і результат,якщо можливо скоротити: 0,625​


Ответы на вопрос

Отвечает Мубараков Еркебулан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,625​ = 625/1000= 5/8