Помогите пж 6 клас. Купили 6 кг цукерок що становить 30% усіх цукерок. Скільки усього цукерок

купили. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Мария.

Ответ:

20 кг

Пошаговое объяснение:

х кг-100%

6 кг-30%

х=6×100/30=600/30=60/3=20 кг