Турист проїхав 20 км,що становить 4/5 відстані від села до міста. Яка відстань від села до міста?


Ответы на вопрос

Отвечает Форшенева Анастасия.

Відповідь: 25 км

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Лазоренко Катя.

Відповідь:

25 км.

Покрокове пояснення:

Якщо 4/5 - це 20км., у такому випадку

1 = 5/5 = 20/4×5 = 5×5 = 25 км.