Обчисли радіус кола довжиною 25,12м​


Ответы на вопрос

Отвечает Цхай Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С=2πr  

звідси радіус дорівнює: r= С/2π = 25,12/2*3,14=25,12/6,28= 4 м