Першого дня привезли 1387 кг металу, що на 127 кг менше, ніж другого дня, а третього на 243 кг

менше, ніж першого і другого разом Скільки кілограмів металу привезли за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

1) 1387+127=1514(кг) - металу привезли другого дня;

2) 1514+127=1641(кг) - металу привезли другого і першого дня разом

3) 1641-243=1398(кг) - металу привезли третього дня

4) 1641+1398=3039(кг) - металу привезли за три дні разом

Відповідь : 3039 кг металу