Доведіть, що вираз 9^6-3^10 ділиться на 24. СРОЧНО, будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

9^6=3^12

3^12-3^10=3^10(9-1)==3^10*8=3^9*24

Пошаговое объяснение:

Ділиться на 24 тому що це один з множників числа