Сторони чотирикутника відносяться як 3:5:6:4, а його периметр дорівнює 36 см. Знайдіть найменшу

сторону чотирикутника. З РОЗВ‘ЯЗАННЯМ!

Ответы на вопрос

Отвечает Харчук Алина.

Ответ:

Найменша сторона чотирикутника - 6 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коєф. пропорційності, тоді:

3х + 5х + 6х + 4х = 36

18x = 36

x = 2

Найменша сторона - 3х.

3х = 3 * 2 = 6 (см)

Відповідь: 6 см.