Яка відстань між двома пристанями ,якщо катер пропливає цю відстань за течією річки за 2,8 годин?

Власна швидкість катера 14,4 км за годину швидкість течії річки 3,25 км за годину допоможіть пжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Кирилл.

Ответ:

1) 14,40+3,25=17,65(км/год) - пропливає катер за течією.

2) 17,65×2,8=49,42(км)

Відповідь: 49,42 км відстань між двома пристанями.