Розвяжи задачу четверо дітей випили 480г молока,попівну кожен,і зїли кожен по 150г сиру з медом

скільки грамів молока випила кожна дитина? скільки всього чиру з медом зїли діти?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Евгения.
Кожна дитина випила по 120г молока (480:5)
діти з'їли 600г сиру ч медом (150*4)
Отвечает Есенгулова Молдир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Четверо выпили 480 г молока, значит 1 выпил:

480 : 4 = 120 (г)

150 * 4 = 600 (г) - съели всего сыра

Ответ: 120г, 600г