Тендеуді шеш 0,9(6x+2,4)=3,24​


Ответы на вопрос

Отвечает Башева Вера.

0,9(6х+2,4)=3,24

(0,9 бен 3,24-ті 0,9-ға бөлеміз)

6х+2,4=3,6

6х=3,6-2,4

(2,4 саны оң жаққа "–" болып түседі)

6х=1,2

(2жақты да 6-ға бөлеміз)

х=0,2

Отвечает Смурага Саша.

Відповідь:

x=0,2

Покрокове пояснення:

0,9(6x+2,4)=3,24

6x+2,4=3,24:0,9

6x+2,4=3,6

6x=3,6-2,4

6x=1,2

x=1,2:6

x=0,2

Перевірка:

0,9(6*0,2+2,4)=3,24

1) 6*0,2=1,2

2) 1,2+2,4=3,6

3) 0,9*3,6=3,24