У ресторані швидкого харчування комплексний обід на дві персони коштує х грн. Скільки коштуватиме

такий обід на у персон? Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Лунин Виталик.

Ответ:

x/2= t (обід на одну особу)

t * y = r (це твоя відповідь)

Пошаговое объяснение: