Один з велосипедистів проїжджає коло за 25 хвилин а другий за 20 хвилин Вони стартували одночасно

через скільки часу вони знову зустрінуться на старті

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 20 і 25

20 = 2 * 2 * 5

25 = 5 * 5

НОК (20; 25) = 5 * 5 * 2 * 2 = 100

знову зустрінуться на старті через 100 хв.