Обчисли площу поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5,4 см; 8 см та 2,1 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кацкая Виолетта.

Ответ:

142,68см²

Sб = Ро*h=(5,4+2.1)2*8=120

Sп = Sб+2Sо=120+2(5,4*2,1)=142,68