113. Чи є взаємно простими числа: 1) 7 i 48; 2) 21 i 161; 3) 66 i 455; 4) 2005 i 3005?


Ответы на вопрос

Отвечает Анашкин Лев.

Пошаговое объяснение:

Цілі числа називаються взаємно простими, якщо вони не мають жодних спільних дільників, крім 1.

1) 7 і 48

7 - просте число

48 = 6 *8

Спільний дільник - 1

Отже числа взаємно прості .

2) 21 і 161

21 = 3* 7

161 = 7 * 23

Спільні дільники : 1 та 7

Отже числа не взаємно прості .

3) 66 і 455

66 = 2 * 3 * 11

455 = 5 * 7 * 13

Спільний дільник - 1

Отже числа взаємно прості.

4) 2005 і 3005

2005 = 5 * 401

3005 = 5 * 601

Спільні дільники : 1 та 5

Отже числа не взаємно прості .