СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ! !!! Яку найбільшу кількість, однакових подарунків можна скласти з 320

горіхів , 340 цукерок, 200 пряників?

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники  200; 320 і 340

200 = 2 * 2 * 2 * 5 * 5

320 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 5

340 = 2 *2 * 5 * 17

НСД (200; 320; 340) = 2 * 2 * 5 = 20

Подарунків було - 20