Доведіть, що чотирикутник з вершинами А(-3;0) В(0;3) С(4;-1) D(1;-4)- прямокутнийсрочнооо!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мищак Іваночка.

Ответ:

Дано

А(-3;0)

В(0;3)

С(4;-1)

Д(1;-4)

Знайти:

АВСД - прямокутний

Розв'язання

АВ=√(-3-0)²+(0-3)²=√(9+9)=√18

СД=√(4-1)²+(-1-(-4))²=√9+9=√18

АД=√(-3-1)²+(0-(-4))²=√16+16=√32

ВС=√(0-4)²+(3-(-1))²=√16+16=√32

АВ=СД=√18

АД=ВС=√32

Отже чотирикутник прямий

Пошаговое объяснение: якщо це вправи 9 клас тоді це правильно )