довжина прямокутника на 1,5 см більша за ширину. обчислити площу прямокутника, якщо його периметер

дорівнює 59см

Ответы на вопрос

Отвечает Лотина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина - х см, тоді довжина - х+1,5 см

Р= 2*(х+х+1,5)

59= 4х + 3

4х= 56

х= 14 см ширина

х+ 1,5= 14+ 1,5= 15,5 см довжина

Площа прямокутника дорівнює: S= a*b= 14 * 15,5=217 см2