Чи вистачить татові 900 грн на те, щоб купити: 3 квитки на поїзд за ціною 63 грн, 2 рюкзаки за

ціною 316 грн і 3 панамки за ціною 25 грн? скільки поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Шергунова Дарья.

Ответ:

Да, хватит, останется 4 грн

Пошаговое объяснение:

1) 63 * 3 = 189 (грн) - стоят 3 билета на поезд

2) 316 * 2 = 632 (грн) - стоят 2 рюкзака

3) 25 * 3 = 75 (грн) - стоят 3 панамки

4) 189 + 632 + 75 = 896 (грн) - стоит вся покупка

5) 900 - 896 = 4 (грн) - останется с 900 грн