Поясніть чому є правильною рівність 1/6=7/42 100/240=5/12 3/4=33/44 6/54=1/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Митчик Ірка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/6=7/42  чисельник і займенник помножили на 7

100/240=5/12 чисельник і займенник помножили на 20

3/4=33/44 чисельник і займенник помножили на 11

6/54=1/9​ чисельник і займенник розділили на 6