Чи правильно , що добутком дробів 5/9 і 3/11 є дріб :5/99, 5/11, 5/33.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/9 * 3/11= 15/99= 5/33