Помогите Порівняти дроби: a) 9/10 i 17/20 б) 28/63 i 27/81


Ответы на вопрос

Отвечает Шиндяпкин Илья.

Ответ:

а) 9/10 > 17/20

Тому що, якщо перший дріб помножити на 2, то буде 18/20, а це більше ніж 17/20.

б) 28/63 > 27/81

Отвечает Бледная Яна.

1) 9/10=18/20; 18/20>17/20, значит, 9/10>17/20

2) 28/63=4/9, 27/81=3/9; 4/9>3/9, значит, 28/63>27/81.