Срочно!Чому дорівнює сума всіх правильних дробів зі знаменником 5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Дмитрий.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

1/5 + 2/5 + 3/5 + 4/5 = 10/5 = 2