Знайти значення виразу 14 х 14 + 18,9 - 125 + 20,1 і розкласти отримане число на прості множники.

(де х - знак множення)

Ответы на вопрос

Отвечает Буравова Саша.

Ответ:

110

Пошаговое объяснение:

14 х 14= 196 + 18.9 = 214.9 - 125 = 89.9 + 20.1 = 110

роскладаємо на прості множники (декілька варіантів відповіді напишу):

11 х 10 = 110

22 х 5 = 110