Периметр трикутника дорівнює 5,8 м. Одна з його сторін 1 3/20 м, а інша - на 7/30 м більша, ніж

перша. Знайди довжину третьої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анна.

Ответ:

35/300

Пошаговое объяснение:

нехай х - невідома сторона

тоді

х + 23/20 + (23/20+7/30) = 5.8

х = 5.8 - 1.15 - (1.15 + 7/30)

х = 3.5 - 7/30

х = 35/100 - 7/30

x = 35/300