Дослідити на парність функції:​1) f(x)=x-8x^3;2) f(x)=x^2+3x^4;3)f(x)=6x^5-x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Парна функція, коли для неї виконуватися f(x)=f(-x)

Тому треба перевіряти виконання цієї умови

1) нехай х=1 , тоді

f(1)=1-8×1=-7

f(-1)=-1-8×(-1)^3=-1+8=7

Так як не виконується умова f(x)=f(-x), то дана функція не є парною

2) функція парна

Так як х^2=(-х)^2, та х^4=(-х)^4

3) функція не є парною

х^5 не = (-х)^5

f(1)=6-1=5

f(-1)=-6-1=-7