На полиці стояло 60 підручників із математики і укр. Мови. Причому із математики було у 5 разів

більше, ніж з української мови. Ск. підручників із кожеого предмета стояло на полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Незборецкая Анастасия.

Розвязок:матем у 5 р. Б -5x

Укр м x.всього 60

Пошаговое объяснение:

5x+x=60

6x=60

X=60÷6

X=10 ykp. Moва

10×5=50 математика