Чотиризначне число, яке ділиться на 9, а при діленні на 4 дає остачу 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Квасова Виктория.

Ответ:

2007

2007÷9= 223

2007÷4=501

501×4=2004

Отвечает Зарипов Коля.

Ответ:

може бути 2007,3087.тому що 2007 ділиться на 9 але коли ділиш на 4 залишається залишок 3