Виконай ділення з остачею. Зроби перевірку а) 41:5 ; б)520:12 в) 857:10 г)1112:6 будь ласка 25 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

а) 41:5=8 (1)

5×8+1

б)520:12=40 (40)

12×40+40

в)

857:10=85 (7)

10×85+7

г)1112:6=185 (2)

6×185+2

Отвечает Сафрошкин Клим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А)

41 : 5 = 8 (ост. 1)

8*5 + 1 = 40 + 1 = 41

Б)

520 : 12 = 43 (ост. 4)

43*12 + 4 = 516 + 4 = 520

В)

857 : 10 = 85 (ост. 7)

85*10 + 7 = 850 + 7 = 857

Г)

1112 : 6 = 185 (ост. 2)

185*6 + 2 = 1110 + 2 = 1112