За 3 Дні перший тестувальник опрацьовує 60 планшетів а другий таку саму кількість за 4 дні. За

скільки днів спільної роботи з такою самою продуктивністю обидва тестувальники опрацюють разом 70 таких планшетів?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Дарья.

Ответ:

за 2 дня

Пошаговое объяснение:

60/3=20 планшетов обрабатывает 1-й тестировщик за 1 день.

60/4=15 планшетов обрабатывает 2-й тестировщик за 1 день.

70/(20+15)=70/35=2 дня понадобится обоим тестировщикам обработать 70 планшетов.