Y=x^3+1 x=-1 , x=1, y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Никонович Анита.

Ответ:     S = 2 кв. од.    

Пошаговое объяснение:

Я думаю , що треба знайти площу  фігури , обмеженої графіками

даних функцій . Якщо це так , то розв"язок буде такий :

S = ∫₋₁¹( x³ + 1 )dx = ( x⁴/4 + x )│₋₁¹ = ( 1⁴/4 + 1 ) - ( (- 1 )⁴/4 - 1 ) = 1 1/4 - ( - 3/4 ) =

= 1 1/4 + 3/4 = 2 ( кв. од. ) ;      S = 2 кв. од.