Подайте число 0,84 у вигляді звичайного незворотного дробу​


Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Владлена.

Пошаговое объяснение:

Щоб подати десятковий дріб у вигляді звичайного  потрібно записати в чисельнику число, що стоїть після коми, в даному випадку - 84 , а в знаменнику одиницю з нулями,  кількість нулів залежить від кількості знаків після коми , в даному випадку в нас два знаки , отже буде два нулі. Далы , за потреби , скорочуємо отриманий дріб.

\displaystyle  0,84 = \frac{84}{100}= \frac{21*\not4}{25*\not4} =\frac{21}{25}