Попередньо скоротивши розташуйте в порядку зростання дроби 49/56 63/144 111/148​


Ответы на вопрос

Отвечает Богинская Юля.

Відповідь:

63/144; 111/148; 49/56

Покрокове пояснення:

Скоротимо й приведемо до спільного знаменника, тоді упорядкуємо за чисельниками

49/56 =7/8=14/16. ( на 7 скорочуємо)

63/144 =7/16. ( на 9 скорочуємо)

111/148=3/4=12/16. ( на 37 скорочуємо)

63/144; 111/148; 49/56