Двоє учнів хотіли купити книгу, вартість якої перевищувала кількість грошей одного учня на 35 грн,

а іншого – на 40 грн. Коли вони віддали усі свої гроші, то отримали решту, що дорівнювала 35% вартості книги. Скільки коштувала книга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пусть книга стоила х грн

Тогда у первого было (х-35) грн

у второго было (х-40) грн.

У обоих было (х-35)+(х-40)=2х-75 грн

Книга стола х грн, значит

(2х-75) - x=(x-75) грн - сдача.

По условию она составляет 35% стоимости книги

Уравнение

x-75=0,35x

x-0,35x=75

0,65x=75

x=75:0,65

Не делится нацело....

Проверяйте условие