Знайдіть найменшеи складене число яке не ділиться нажодне із натуральних чисел від 2 до 10


Ответы на вопрос

Отвечает Старченко Денис.

Ответ:121

Пошаговое объяснение:

Складене число те яке можна розкласти на два множники відмінних від 1 .Найменше число яке не ділиться на жодне з натуральних чисел від 2 до 10 , це 11 , а отже обидва множника складеного число повинні бути не менше 11 . Отримаємо

11 * 11 = 121 - це і буде найменше складене число , що не ділиться на число від 2 до 10, оскількі будь-які інші складені числа будуть більші за це число ( 11*13=143 і т.д.)